WARUNKI WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy handlowej osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Aby rozpocząć współpracę należy zarejestrować się w naszym systemie korzystając z formularza rejestracyjnego, a następnie wysłać drogą e-mail dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności gospodarczej (NIP, Regon, wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS).

Po otrzymaniu ww. dokumentów i ich weryfikacji prześlemy Państwu drogą elektroniczną potwierdzenie rejestracji, co oznacza dostęp do pełnej oferty online i możliwość składania zamówień, po zalogowaniu się loginem podanym przy rejestracji i hasłem (wybranym podczas wypełniania formularza rejestracyjnego).

Stałych klientów hurtowni stacjonarnej Mastaraj w Chludowie, którzy skorzystają z zakupów online prosimy, aby po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zaznaczyli w mailu lub telefonicznie, iż są klientami hurtowni stacjonarnej, wówczas otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji bez konieczności powtórnego wysyłania dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Minimalna wartość zamówienia na terenie Polski to 300 zł NETTO, natomiast minimalna wartość zamówienia zagranicznego to 1000 zł NETTO (klient pokrywa wszystkie koszty związane z wysyłką towaru za granicę)

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z zasadami współpracy oraz z warunkami realizacji zamówień.
Złożenie zamówienia oznacza ich akceptację.

KONTAKT TELEFONICZNY : 609 44 68 71

KONTAKT MAILOWY: biuro.mastivo@gmail.com