ZWROTY

W okresie 30 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zwrot możliwy jest pod warunkiem, że towar nie nosi śladów użytkowania i posiada oryginalne opakowanie (np. opakowanie rajstop, opakowanie biustonosza samonośnego). Konieczne jest dołączenie dowodu zakupu (faktura VAT lub paragon) oraz wcześniejsze poinformowanie o zwrocie sprzedającego. Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta. Przelew zwrotny na konto klienta następuje w ciągu 14 dni od dnia otrzymania paczki.

Zwroty i wymiany prosimy wysyłać na adres:
F.H. Mastaraj
ul. Obornicka 33a
62-001 Chludowo
z dopiskiem: ZWROT

REKLAMACJE

W przypadku jakiegokolwiek podejrzenia, że paczka była uszkodzona lub otwierana - po stronie klienta leży obowiązek spisania protokołu odbioru z kurierem. Niespisanie takiego protokołu zdejmuje odpowiedzialność ze sklepu www.mastivo.pl oraz firmy dostarczającej towar z tytułu uszkodzenia w transporcie lub częściowej kradzieży.

Towary uszkodzone fabrycznie lub wadliwe są objęte gwarancją producenta i podlegają reklamacji. Zgłoszenie uszkodzenia musi nastąpić w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki.

Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód sprzedaży (paragon lub faktura VAT).

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść klienta, sklep ponosi koszty wysłania nowego towaru do klienta oraz zwraca koszty wysyłki zwrotnej. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa klient.

Reklamacji nie podlegają różnice w wyglądzie, kolorze i wykończeniu towarów prezentowanych na stronie sklepu. Towar może nieznacznie różnić się od wyglądu artykułu w rzeczywistości. Spowodowane jest to stosowaniem różnych technik fotograficznych, innych technologii farbowania przez producenta lub ustawieniami parametrów monitora.

Reklamacje prosimy wysyłać na adres:
F.H. Mastaraj
ul. Obornicka 33a
62-001 Chludowo