O nas

Nasza przygoda zaczęła w 2008 roku, właśnie wtedy zaczęliśmy spełniać nasze marzenie o hurtowni. Początkowo sprzedawaliśmy wyłącznie wyroby pończosznicze, które przechowywaliśmy w specjalnie wydzielonym pokoju w naszym jednorodzinnym domu. Z biegiem czasu zaczęliśmy wzbogacać naszą ofertę o kolejne produkty, aby sprostać zmieniającej się modzie i otworzyliśmy hurtownię stacjonarną. Do dzisiaj dbamy o to, aby nasi klienci znaleźli u nas najmodniejsze modele i fasony, które znajdziecie w naszej hurtowni! Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość i dobre gatunkowo materiały, dlatego w naszej ofercie znajdziecie tylko sprawdzone firmy. Oferujemy produkty takich firm jak: Marilyn, Key, Julimex, Steven, Milena, Anais, Emili, Rajan, Dream of Snia, More, Pretilo, Cerber, Livco, Pizzolante.

Nasze produkty można zdobyć na kilka sposobów. Przede wszystkim nasz towar można zakupić stacjonarnie w hurtowni, która znajduje się w Chludowie. Na terenie zachodnich województw Polski prowadzimy sprzedaż akwizycyjną, a na terenie całej Polski można zakupić towar w naszej hurtowni internetowej. Mamy w swojej ofercie także możliwość sprzedaży na zasadzie dropshippingu.

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i natychmiastową realizację zamówień, stale inwestujemy w technologię. To właśnie dzięki niej możemy sprawnie obsługiwać klientów z całej Polski oraz współpracować z zagranicznymi kontrahentami.

Gwarantujemy stały i szybki dostęp do szerokiej oferty towarów w atrakcyjnych cenach, które w ekspresowym tempie mogą znaleźć się w twoim domu lub u twojego klienta.

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane dalszą odsprzedażą produktów z naszej oferty.